| Part Number | HSMP-3880-TR2G |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Diode Type | PIN - Single |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Current - Max | 1A |
| Capacitance @ Vr, F | 0.3pF @ 50V, 100MHz |
| Resistance @ If, F | 3.8 Ohm @ 1mA, 100MHz |
| Power Dissipation (Max) | 250mW |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 15000
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SGL SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT23-3
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR 100V SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR SER SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: DIODE PIN ATTENUATOR CA SOT-23
In Stock: 0