| Part Number | ETA |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Tip - Type | Soldering |
| Tip - Shape | Screwdriver |
| Height | 0.031" (0.80mm) |
| Width | 0.062" (1.57mm) |
| Length | 0.625" (15.90mm) |
| Diameter | - |
| Tip - Chip Size | - |
| Temperature Range | - |
| For Use With/Related Products | EC1201, PES50, PES51 |
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
In Stock: 0
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
In Stock: 0
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 9.5X9.5MM DOT MATRIX WHT
In Stock: 0