| Part Number | HMC384LP4 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 2.05GHz ~ 2.25GHz |
| P1dB | - |
| Gain | - |
| Noise Figure | - |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 3V |
| Current - Supply | 35mA |
| Test Frequency | 2.2GHz |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC RF AMP LN DIE
In Stock: 62
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC RF AMP LN DIE
In Stock: 6