| Part Number | ADM1192ARMZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Applications | Monitoring, Digital Current |
| Current - Supply | 1.7mA |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 26 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 40LFCSP
In Stock: 428
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 40LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 48TQFP
In Stock: 931
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 48TQFP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 48TQFP
In Stock: 1000
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 32LQFP
In Stock: 9855
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 32LQFP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 40LFCSP
In Stock: 339
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 40LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC SEQUENCER/SUPERVISOR 32LQFP
In Stock: 40