| Part Number | ADL5353ACPZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| RF Type | Cellular |
| Frequency | 2.2GHz ~ 2.7GHz |
| Number of Mixers | 1 |
| Gain | 8.7dB |
| Noise Figure | 9.8dB |
| Secondary Attributes | - |
| Current - Supply | 125mA |
| Voltage - Supply | 3.3 V ~ 5 V |
| Package / Case | 20-WQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 20-LFCSP-WQ (5x5) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000