| Part Number | ADL5322ACPZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Frequency | 700MHz ~ 1GHz |
| P1dB | 27dBm (501.2mW) ~ 27.7dBm (588.8mW) |
| Gain | 19dB ~ 21.4dB |
| Noise Figure | 5dB |
| RF Type | Cellular, CDMA2000, W-CDMA, GSM |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Current - Supply | 320mA |
| Test Frequency | 850MHz |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 8-LFCSP-VD (3x3) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000